Dlaczego Hammerite?

 

Przedmioty z metalu stanowią integralną część naszego życia. Testujemy ich wytrzymałość, wykorzystujemy użyteczność, podziwiamy piękno. Oczekujemy, że będą nam niezmiennie służyć latami, nawet w warunkach ekstremalnych. Farby Hammerite zostały opracowane specjalnie, by stanowić twardą barierę odporną na rdzę, uderzenia i zadrapania, nadając przedmiotom z metalu piękny wygląd na długie lata.

produkty Hammerite

 

Hammerite Prosto Na Rdzę:

 1. Podwójna ochrona
  DUALTECH odpycha wodę i zapobiega powstawaniu rdzy.
 2. 8 lat gwarancji*
  Trwała ochrona przed korozją.
 3. Łatwość aplikacji
  Nie ma potrzeby usuwania z materiału całej rdzy.
 4. Krótkie malowanie
  Krótki czas schnięcia i mniejsza liczba wymaganych warstw pozwalają na przeprowadzenie prac malarskich w jeden dzień.
 5. Czysta praca
  Gęsta, żelowa konsystencja sprawia, że farba podczas malowania nie kapie z pędzla, ani nie spływa z pionowych powierzchni.
 6. Praktyczne rozwiązanie
  Dzięki formule 3w1 nie ma potrzeby stosowania podkładów antykorozyjnych.

8-Latznaczek

*Niezależnie od innych ustawowych uprawnień klienta, jeśli w ciągu 8 lat od daty zakupu farby wystąpi korozja metalu pokrytego nią zgodnie z zaleceniami producenta i zasadami sztuki malarskiej (zalecana grubość warstwy to 70 μm), po okazaniu dowodu zakupu i sprawdzeniu podstaw żądania Akzo Nobel Decorative Paints Sp. z o.o. wyda klientowi taką samą ilość farby wolnej od wad.

ODKRYJ RÓWNIEŻ

Hammerite Do Kaloryferów

Dzięki niskiemu poziomowi zapachu jest idealny do stosowania we wnętrzach. Doskonale zabezpieczy kaloryfer przed rdzą, tworząc śnieżnobiałą i trwałą powłokę.

WodnaFormula Odporna-na-uderzenia