Dlaczego Hammerite?

 

Przedmioty z metalu stanowią integralną część naszego życia. Testujemy ich wytrzymałość, wykorzystujemy użyteczność, podziwiamy piękno. Oczekujemy, że będą nam niezmiennie służyć latami, nawet w warunkach ekstremalnych. Farby Hammerite zostały opracowane specjalnie, by stanowić twardą barierę odporną na rdzę, uderzenia i zadrapania, nadając przedmiotom z metalu piękny wygląd na długie lata.

 

Hammerite - produkty

Hammerite Prosto Na Rdzę:

 1. 10 lat ochrony przed rdzą!
  Lata doświadczeń i badań laboratoryjnych potwierdziły jeszcze dłuższą, bo dziesięcioletnią skuteczność ochrony metalu*.
 2. Nie wymaga podkładu, w tym również bezpośrednio na rdzę – wystarczy usunąć resztki luźnej rdzy
 3. Szybkoschnąca
 4. Niekapiąca formuła
 5. Z technologią DUALTECH
  Tworzy podwójną ochronę, odpycha wodę i zapobiega powstawaniu rdzy.
  Efekty odpychania wody dodatkowo wzmacnia zawartość wosków syntetycznych.

10 lat ochronyznaczek

*Wyniki szeroko zakrojonych badań laboratoryjnych jak i obserwacje pomalowanych powierzchni, narażonych na rzeczywiste warunki atmosferyczne, dostarczyły nam dowodów na jeszcze dłuższy czas ochrony metalu przez Hammerite Prosto na Rdzę. Na tej podstawie podwyższamy deklarowane lata ochrony Hammerite Prosto na Rdzę z dotychczasowych 8 na 10 lat. Akzo Nobel Decorative Paints Sp. z.o.o deklaruje wydłużony czas ochrony 10 lat dla wszystkich opakowań produktu Hammerite Prosto na Rdzę, w tym również tych z dotychczasowych produkcji, komunikujących oryginalnie na opakowaniu 8 lat. Niezależnie od innych ustawowych uprawnień klienta, jeśli w ciągu 10 lat od daty zakupu farby wystąpi korozja metalu pokrytego nią zgodnie z zaleceniami producenta i zasadami sztuki malarskiej, po okazaniu dowodu zakupu i sprawdzeniu podstaw żądania Akzo Nobel Decorative Paints Sp. z o.o. wyda klientowi taką samą ilość farby wolnej od wad.

ODKRYJ RÓWNIEŻ

Hammerite Do Kaloryferów

Dzięki niskiemu poziomowi zapachu jest idealny do stosowania we wnętrzach. Doskonale zabezpieczy kaloryfer przed rdzą, tworząc śnieżnobiałą i trwałą powłokę.

WodnaFormula Odporna-na-uderzenia