Dlaczego Hammerite?

Przedmioty z metalu stanowią integralną część naszego życia. Testujemy ich wytrzymałość, wykorzystujemy użyteczność, podziwiamy piękno. Oczekujemy, że będą nam niezmiennie służyć latami, nawet w warunkach ekstremalnych. Farby Hammerite zostały opracowane specjalnie, by stanowić twardą barierę odporną na rdzę, uderzenia i zadrapania, nadając przedmiotom z metalu piękny wygląd na długie lata.

11Ustawienie_produktow

Hammerite Prosto Na Rdzę:

 1. Podwójna ochrona
  DUALTECH odpycha wodę i zapobiega powstawaniu rdzy.
 2. 8 lat gwarancji*
  Trwała ochrona przed korozją.
 3. Łatwość aplikacji
  Nie ma potrzeby usuwania z materiału całej rdzy.
 4. Krótkie malowanie
  Krótki czas schnięcia i mniejsza liczba wymaganych warstw pozwalają na przeprowadzenie prac malarskich w jeden dzień.
 5. Czysta praca
  Gęsta, żelowa konsystencja sprawia, że farba podczas malowania nie kapie z pędzla, ani nie spływa z pionowych powierzchni.
 6. Praktyczne rozwiązanie
  Dzięki formule 3w1 nie ma potrzeby stosowania podkładów antykorozyjnych.

8-Latznaczek

 

 

*Niezależnie od innych ustawowych uprawnień klienta, jeśli w ciągu 8 lat od daty zakupu farby wystąpi korozja metalu pokrytego nią zgodnie z zaleceniami producenta i zasadami sztuki malarskiej (zalecana grubość warstwy to 70 μm), po okazaniu dowodu zakupu i sprawdzeniu podstaw żądania Akzo Nobel Decorative Paints Sp. z o.o. wyda klientowi taką samą ilość farby wolnej od wad.

 

NOWOŚCI:

Hammerite Prosto Na Dach

Zadba o przedmioty wykonane z metali nieżelaznych. Nie wymaga podkładu ani gruntu, a krótki czas schnięcia pozwala na przeprowadzenie prac malarskich w 1 dzień. Odporność na trudne warunki pogodowe potwierdza jego stoswanie zawrówno w Afryce jak i zimnych krajach Europy Północnej.

df3w1

Hammerite Do Kaloryferów

Dzięki niskiemu poziomowi zapachu jest idealny do stosowania we wnętrzach. Doskonale zabezpieczy kaloryfer przed rdzą, tworząc śnieżnobiałą i twałą powłokę.

WodnaFormula Odporna-na-uderzenia